KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599048
nr 1259 9048
Gunnar Nerlund
(1911-1976), Sverige
Oljemålning, Sjömotiv, signerad. Olja på pannå, 37x44 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:56:14
2/6 14:14:39
100 kr
3/6 14:48:04
Gunnar Nerlund
Läs mer om Gunnar Nerlund